غلامعلی حدادعادل خبر داد ارزیابی عملکرد افرادی که با فهرست ائتلاف نیروهای انقلاب وارد مناصب شده اند

بهمن: نشست هم اندیشی نمایندگان مردم تهران در مجلس، اعضای شورای شهر تهران و اعضای شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اجرا شد.
به گزارش بهمن به نقل از ایسنا، غلامعلی حدادعادل در ابتدای اولین نشست سه جانبه میان اعضای شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب، نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به فرصت های حال حاضر جبهه انقلاب برای خدمت به مردم و کشور، نکاتی درباره ی لزوم هم افزایی میان نیروهای جریان انقلاب برای رفع دغدغه های مردم بیان کرد و از برنامه شورای ائتلاف در تشکیل کارگروه نظارت و ارزیابی دقیق عملکرد افرادی که با فهرست این تشکیلات وارد مناصب و جایگاه ها شدند آگاهی داد.
در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی رییس مجمع نمایندگان تهران این جلسه سه جانبه را فرصتی برای حل خیلی از مشکلات شهر تهران با همفکری و هم افزایی میان حاضران دانست و در گزارشی به اهم اقدامات انجام شده طی ۳ سال قبل در مجلس پرداخت و بر هماهنگی میان نمایندگان برای حضور مستمر میان مردم و شنیدن انتقادات و حل مشکلات جامعه تاکید نمود.
در بخش دیگری از این جلسه مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان ضرورت های تعامل مستقیم میان نمایندگان تهران در مجلس با اعضای شورای شهر، از ظرفیت های مغفول مانده کلانشهر تهران سخن اظهار داشت که در صورت همکاری میان دستگاه های مختلف امکان حل خیلی از مشکلات حوزه اجتماعی و خدمات شهری به وجود خواهد آمد.
رئیس شورای شهر تهران با ارائه گزارشی از وضعیت حمل و نقل شهر از امکان افزایش ظرفیت مترو تا ۱۰ میلیون سفر در روز به عنوان یکی از اقدامات اجرائی و در دستور کار مجموعه شهرداری آگاهی داد که با تعامل دو مجموعه سرعت اجرای این پروژه بالا خواهد رفت.
در بخش پایانی نشست، حاضران در نطق کوتاهی گزارشی از دغدغه های خود نسبت به فضای کشور به خصوص در زمینه های معیشتی و اقتصادی را مطرح نمودند.
در این جلسه مصوب شد با هدف پیگیری تصمیمات و همین طور ادامه فضای همکاری میان طرفین، نشست سه جانبه بصورت دوماهه برگزار و در نشست های آتی گزارش دقیقی از اقدامات ارائه شود.

منبع: