لحظه به لحظه با طوفان الاقصی ، روز دویست وهفتادویكم؛ نیروهای مقاومت: پاسخ کوبنده ای به صهیونیست ها می دهیم

بهمن: حملات بی امان زمینی و هوایی مقابل نوار غزه و تشدید درگیری های مسلحانه در کرانه باختری از تازه ترین اخبار مربوط به تحولات فلسطین است.

خبرگزاری مهر، گروه بین الملل: علاوه بر ادامه حملات هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی مقابل نوار غزه طی ساعات گذشته، کرانه باختری نیز شاهد حملات نظامیان صهیونیست و شهادت چهار تن از نیروهای مقاومت فلسطین بود که همین مسأله موجب متشنج شدن اوضاع در این منطقه شده است.
حملات متوالی هوایی و زمینی مقابل نوار غزه
خبرنگار شبکه المیادین گزارش داد که حملات جنگنده های رژیم صهیونیستی مقابل مناطق مختلف نوار غزه طی ساعات گذشته ادامه داشته بطوریکه بمباران خانه های مسکونی در محله شیخ رضوان واقع در شهر غزه دست کم پنج شهید همچون سه کودک برجای گذاشته است.
در کنار حملات هوایی رژیم صهیونیستی، توپخانه این رژیم نیز محله های زیتون و شجاعیه واقع در شرق شهر غزه را زیر آتش گرفت.

این در صورتی است که نبرد نیروهای فلسطینی با اشغالگران در محورهای مختلف غزه خصوصاً اردوگاه شابوره و میدان العوده در مرکز شهر رفح ادامه دارد.
شهادت ۴ رزمنده فلسطینی در حمله به کرانه باختری
از سوی دیگر حملات نظامیان صهیونیست مقابل مناطق مختلف کرانه باختری خصوصاً طولکرم موجب وقوع درگیری های مسلحانه در این منطقه شد.
به گزارش شبکه المیادین، نظامیان اشغالگر طی بامدادان امروز به خانه های فلسطینی ها در روستای تل واقع در جنوب نابلس یورش بردند.
مناطق مسکونی صوریف واقع در شمال الخلیل نیز شاهد حملات عناصر صهیونیست بود.
علاوه بر این یورش ها، حمله هوایی رژیم صهیونیستی گروهی از نیروهای مقاومت فلسطین را در طولکرم هدف قرار داد که در جریان این عملیات دست کم چهار تن از رزمندگان به شهادت رسیدند.
فراخوان اعتصاب عمومی در کرانه باختری
به دنبال شهادت برخی از نیروهای مقاومت فلسطین در طولکرم به دست اشغالگران صهیونیست ساکنان کرانه باختری خواهان اعتصاب عمومی در این منطقه شدند.
به گزارش شبکه المیادین، نظامیان صهیونیست بامدادان امروز در جریان یک حمله هوایی مقابل گروهی از نیروهای مقاومت فلسطین چهار تن از آنها را در طولکرم به شهادت رساندند.
بعد از انتشار این خبر، ساکنان کرانه باختری خواهان اعتصاب عمومی در این منطقه در اعتراض به تجاوز رژیم صهیونیستی شدند.
ساکنان کرانه باختری همین طور خواهان اعلام عزای عمومی در این منطقه شدند.
تل آویو پاسخ کوبنده ای دریافت خواهد کرد
گردان های شهدا الاقصی به شهادت چهار تن از نیروهای خود به دست عناصر رژیم صهیونیستی طی بامدادان امروز واکنش نشان دادند.
به گزارش شبکه المیادین، گردان های شهدا الاقصی مستقر در اردوگاه نورشمس اعلام نمودند که چهار تن از رزمندگان این گردان ها به دست اشغالگران صهیونیست در جریان حملات هوایی مقابل این اردوگاه در شرق طولکرم به شهادت رسیدند.

این گردان ها تاکید نمودند که شهادت رزمندگان فلسطینی تنها موجب تقویت اراده مبارزاتی نیروهای مجاهد در مقابل دشمن صهیونیستی و پایبندی بر گزینه مقاومت می شود و پاسخ این نیروها به عملیات نظامیان صهیونیست تکان دهنده خواهد بود.
در همین راستا نیروهای فلسطینی عناصر صهیونیست را در جریان حمله به شهر قلقیلیه هدف قرار دادند.
روایت «اکونومیست» از بزرگترین موشک باران تاریخ مجعول تل آویو
از سوی دیگر یک نشریه غربی به نقل از یکی افسران ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که حزب الله در سطح بالایی از آمادگی برای رویارویی با حمله زمینی این رژیم به لبنان در مقایسه با اوکراین در مقابل روسیه قرار دارد.
به گزارش شبکه المیادین، این افسر صهیونیست افزود: مواضعی که ارتش فکر می کرد به خوبی استتار شده اند توسط حزب الله شناسایی و بارها مورد حمله قرار گرفته است.
در گزارش نشریه اکونومیست تاکید شده است: نگرانی ها نسبت به وقوع جنگ وحشتناک با حزب الله لبنان تشدید شده است چونکه در این صورت شاهد حملات پهپادهای انتحاری، قطع گسترده برق و بزرگترین موشک باران در تاریخ تل آویو خواهیم بود.
در ادامه این گزارش آمده است، اینگونه برآورد شده که در صورت جنگ با حزب الله، رژیم صهیونیستی شاهد بزرگترین موشک باران متوالی در تاریخ مجعول خود خواهد بود.