یكسال پس از انتخابات ۱۴۰۰؛ تاکید رییس جمهور بر صادق الوعد بودن دولت

بهمن: رییس جمهور در سالگرد پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری یک هزار و چهارصد بار دیگر بر تحقق وعده های خود به مردم تاکید نمود.
به گزارش بهمن به نقل از ایسنا، یکسال بعد از انتخابات ریاست جمهوری، رییس دولت سیزدهم اظهار داشت که حضور در بین مردم را به جلسات نمادین ترجیح می دهد. او بر این اعتقاد است که رای مردم در انتخابات سال گذشته، رای به عدالت خواهی بوده است.
آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سالگرد انتخابات ریاست جمهوری به شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک رفت. وی در جمع مردم ورامین درباره انتخابات سال قبل سخن گفت و اصرار کرد که دولت او صادق الوعد است.
در ادامه اظهارات رییس جمهور درباره انتخابات و وعده های دولت او که در جمع مردم ورامین بیان کرد را مرور می کنیم:
_ بنده تصمیم گرفتم که امروز و در نخستین سالروز انتخاب دولت مردمی بجای حضور در جلسات نمادین به میان مردم بیایم و پیگیر تکمیل پروژه های نیمه تمام باشم.
_ برای بنده به عنوان نماینده مردم حضور در بین این مردم و رسیدگی به آنچه مایه نگرانی و دغدغه آنان است، دلنشین تر از دیدارها و جلسات نمادین است.
_ (با اشاره به شرایط کرونائی کشور در زمان برگزاری انتخابات) در کنار شرایط سخت کرونائی دشمن نیز تلاش می کرد مردم را از حضور در پای صندوق های رأی منصرف کند، اما بصیرت و هوشیاری مردم دشمن را ناکام گذاشت.
_ رأی مردم در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ رأی به اجرای عدالت بود.
_ آنچه مردم از ما خواستند، مبارزه با فقر، فساد و تبعیض بود و به این عهد خود با مردم وفادار هستیم.
_ ان شاء الله با عمل به آنچه وعده کرده ایم در میدان عمل دولتی صادق الوعد خواهیم بود. ساخت ۴ میلیون واحد مسکونی در طول ۴ سال وعده دولت، نیاز کشور و تصریح قانون است و باید به آن عمل نماییم.
_ به اینجا(ریاست جمهوری) آمدم تا با زمینه های فسادزا مبارزه کنم؛ وعده داده ایم ساختارهای فسادزا و آنچه مولد نابرابری است را اصلاح نماییم و این کار را خواهیم کرد.
_ کاری که مردم سال قبل پای صندوق های رأی شروع کردند در ۲۸ خرداد اختتام نیافت، بلکه این ۲۸ خرداد روز شروع کار مردم در دولت مردمی است.
_ تاکید کردم که مانند تعدادی از دوره ها که مسئولان گرفتار حاشیه شدند و زیان آن متوجه مردم و کشور شد، مراقب باشند که گرفتار حاشیه نشوند.