دیدار امیر سرتیپ قادر رحیم زاده با فرمانده نیروی هوایی ارتش

به گزارش بهمن فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) کشور با حضور در ستاد نیروی هوایی با امیر سرتیپ واحدی دیدار نمود.
به گزارش بهمن به نقل از ارتش، امیر سرتیپ قادر رحیم زاده فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) کشور با حضور در ستاد نیروی هوایی ارتش، به صورت جداگانه با امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان جانشین و امیر سرتیپ دوم خلبان علی اکبر طالب زاده معاون هماهنگ کننده این نیرو دیدار و گفت و گو کرد.
امیر سرتیپ رحیم زاده در دیدار با امیر سرتیپ واحدی اظهار داشت: نیروی هوایی ارتش همواره در هر عرصه ای که وارد شده، موثر و تعیین کننده بوده است و سرافرازانه از عهده مأموریت های محوله برآمده است.
وی ضمن قدردانی از تعامل و هماهنگی نیروی هوایی ارتش با قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) در اجرای برنامه ها و آمادگی های رزمی و دفاعی، بر ضرورت بیشتر از پیش این همکاری ها تصریح کرد.
در ادامه امیر سرتیپ واحدی ضمن ابراز خرسندی از این دیدار اظهار نمود: بی گمان تعامل و همکاریهای قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) و نیروی هوایی ارتش، پرارزش و باعث ارتقاء توان رزم و سدی در مقابل نفوذ دشمن خواهد بود، درصورتیکه در خلال این سالیان این همکاری به طور گسترده وجود داشته است.

منبع: