امرودی: صهیونیست ها رابطه با ملت های اسلامی را به گور می برند

به گزارش بهمن رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در پیامی نرمال سازی روابط برخی حكام عرب با رژیم صهیونیستی را محكوم نمود.
به گزارش بهمن به نقل از پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، متن پیام حجت الاسلام امرودی رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران به شرح زیر است:
« بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الْیَهُودَ وَالنَّصَارَی أَوْلِیَاءَ بَعْضُهُمْ أَوْلِیَاءُ بَعْضٍ وَمَنْ یَتَوَلَّهُمْ مِنْکُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ إِنَّ اللَّهَ لَا یَهْدِی الْقَوْمَ الظَّالِمِینَ
بیت المقدس قلب ادیان توحیدی و فلسطین سرزمینی اسلامی است و جهاد برای آزاد سازی آن از سلطه اشغالگران صهیونیست و کفار مصداق دفاع از تمامیت اسلام وتکلیف همه جهان اسلام است.
اقدام برخی حکام مرتجع عربی در برقراری رابطه با رژیم جعلی و جنایتکار اسرائیل اقدامی خلاف آزادگی و انسانیت و موازین اسلامی و قرار گرفتن خود در صف کفار و دشمنان اسلام است.
رژیم رو به نابودی صهیونیستی این روزها شبیه غریقی می ماند که چنگ بر هر چیزی برای نجات خود می زند و برخی حاکمان موروثی و خائن عربی هم با انتخاب های اشتباه خود چون پشتیبانی از تروریسم تکفیری و بحران آفرینی در سوریه، عراق، یمن، لیبی خود هم در حال غرق شدن در باطلاق خود ساخته اند و بی گمان دست در دست غریق نهادن برای نجات خود نتیجه ای جز مرگ هر دو در بر ندارد.
ازاین رو رژیم های مرتجع عربی باید بدانند دست تقدیر الهی به واسطه خشم امت اسلامی آنها را هلاک خواهد نمود و آن روزی که پیروزی های مقاومت در سطح منطقه و جهان فراگیر شود و رژیم صهیونیستی به دست بندگان صالح خداوند هزیمت گردد بی گمان خشم ملتهای مظلوم، خائنان به آرمان مقدس فلسطین و قدس شریف را هم فرا خواهد گرفت و آن زمانی است که ندامت و توبه هیچ سودی برایشان نکند.
صهیونیست ها و اربابشان آمریکا هم بدانند که حساب امت از حاکمان خائن عربی جداست و امت اسلامی هیچگاه صهیونیست ها را نخواهد پذیرفت و آنها آرزوی رابطه با ملتها و بسط سلطه خود بر انها را باید به گور برند. این وعده بی تغییر خدا در قران است که صهیونیست ها را نجاتی نیست و هرکس خویش را به آنها گره زند در سرنوشتشان سهیم خواهد بود.
فَإِذَا جَاءَ وَعْدُ أُولاهُمَا بَعَثْنَا عَلَیْکُمْ عِبَادًا لَنَا أُولِی بَأْسٍ شَدِیدٍ فَجَاسُوا خِلالَ الدِّیَارِ وَکَانَ وَعْدًا مَفْعُولا… فَإِذَا جَاءَ وَعْدُ الآخِرَةِ لِیَسُوءُوا وُجُوهَکُمْ وَلِیَدْخُلُوا الْمَسْجِدَ کَمَا دَخَلُوهُ أَوَّلَ مَرَّةٍ وَلِیُتَبِّرُوا مَا عَلَوْا تَتْبِیرًا»

منبع: