در گفت وگوی رئیس جمهور با وزیر نفت انجام شد تاكید بر لزوم حضور بیشتر و فعال تر شدن شركت های نفتی و پتروشیمی در بورس

بهمن: رئیس جمهور به وزیر نفت دستور داد برای حضور بیشتر و فعال تر شدن شركت های نفتی و پتروشیمی در بازار سرمایه اقدامات لازم را به سرعت انجام دهد.
به گزارش بهمن به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز جمعه در گفت و گوی تلفنی با وزیر نفت با اشاره به ارائه سهام شرکت های دولتی در بازار سرمایه با هدف تقویت بورس کشور بر لزوم حضور بیشتر و فعال تر شدن شرکت های نفتی و پتروشیمی در بورس اصرار کرد.
رئیس جمهور همین طور د ر این گفت وگوی تلفنی ضمن پیگیری نحوه پیشرفت پروژه ها و طرح های نفتی، اشاره کرد: وزارت نفت در شرایط سخت حاکم بر کشور ناشی از تحریم های ناعادلانه، با تلاش و کوشش بیشتر برای تسریع در به بهره برداری رسیدن پروژه ها می تواند در تحقق شعار “جهش تولید” پیشگام باشد. روحانی همین طور در تماس با وزیر نفت، درجریان آخرین وضعیت بازار جهانی نفت و تحولات آتی این بازار و پیش بینی ها دراین زمینه قرار گرفت.
“بیژن زنگنه” وزیر نفت نیز در این گفت و گوی تلفنی ضمن ارائه گزارش کاملی از روند پیشرفت طرح ها و پروژه های نفتی به رئیس جمهور، وضعیت بازار جهانی نفت و همچین پیش بینی تحولات آتی در این بازار را تشریح نمود.

منبع: