سه پیام تسلیت جداگانه رئیس جمهور برای درگذشتگان اخیر

بهمن: رئیس جمهور در پیام هایی جداگانه درگذشت مرحومه حاجیه خانم زهرا حمیدی، درگذشت اخوی حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی و درگذشت پدر شهیدان گرانقدر داوود و محمدحسین فهمیده را تسلیت گفت.
به گزارش بهمن به نقل از ایسنا، رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مرحومه حاجیه خانم زهرا حمیدی، فرزند شهید بزرگوار حاج عباس حمیدی، همسر شهید والامقام حاج محمود تویسركانی و مادر شهید سرافراز محسن تویسركانی، از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همنشینی با شهیدانش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسالت كرد.
متن پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین دكتر حسن روحانی به این شرح است:
انالله و اناالیه راجعون
درگذشت مرحومه حاجیه خانم زهرا حمیدی، فرزند شهید بزرگوار حاج عباس حمیدی، همسر شهید والامقام حاج محمود تویسركانی و مادر شهید سرافراز محسن تویسركانی، از غیور مردان دوران دفاع مقدس، سبب تأثر و تالم خاطر گردید.
این اسوه فداكاری و استقامت كه با تاسی به خاندان عصمت و طهارت(ع) فراق عزیزان خودرا با اخلاص و صبوری بر دوش كشید و تا آخرین لحظات عمر با بركت، پاسدار و مدافع ارزش ها و آرمان های والای آن شهیدان گرانمایه بود، بی گمان جایگاهی رفیع در سرای باقی خواهد داشت.
اینجانب این ضایعه را به مردم قدرشناس استان كرمان به خصوص مردم شریف شهرستان راور و خانواده محترم آن مرحومه تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همنشینی با شهیدانش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسالت دارم.
حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایران
رئیس جمهور هم چنین در پیام دیگری با تسلیت درگذشت اخوی حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر، از درگاه خداوند بزرگ برای آن مرحوم علو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسالت كرد.
متن پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین دكتر حسن روحانی به این شرح است:
انالله و اناالیه راجعون
حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای عبدالحسین معزی
نماینده محترم مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر
درگذشت اخوی بزرگوارتان، سبب تاثر و تالم خاطر گردید. اینجانب این ضایعه را به جنابعالی و خانواده گرامی آن مرحوم تسلیت می گویم و از درگاه خداوند بزرگ برای ایشان علو درجات و برای جنابعالی و عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسالت دارم.
حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایران
رئیس جمهور در پیامی دیگر نیز با تسلیت درگذشت مرحوم حاج محمدتقی فهمیده، پدر شهیدان گرانقدر داوود و محمدحسین فهمیده؛ از نام آوران دوران دفاع مقدس، از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همنشینی با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت كرد.
متن پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین دكتر حسن روحانی به این شرح است:
انالله و اناالیه راجعون
درگذشت مرحوم حاج محمدتقی فهمیده، پدر شهیدان گرانقدر داوود و محمدحسین فهمیده، از نام آوران دوران دفاع مقدس، سبب اندوه و تأثر فراوان شد.
این پدر فداكار و صبور كه بعد از سال ها تحمل فراق فرزندان خود و به فاصله اندكی از درگذشت همسر بزرگوارش، دار فانی را وداع گفت، در سایه اعتقاد راسخ به آموزه های اسلامی، فرزندانی مجاهد و انقلابی تربیت و روانه میدان جهاد و شهادت كردند كه نام نیك خود و فرزندانشان همیشه یادآور اوج ایثار و فداكاری خواهد بود.
اینجانب مصیبت وارده را به مردم قدرشناس ایران به خصوص مردم شریف استان البرز و خانواده گرامی این پدر مجاهد پرور تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همنشینی با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.
حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

منبع: