برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست دادسرای ناحیه ۱۲ امام خمینی تهران

به گزارش بهمن مراسم تودیع و معارفه سرپرست دادسرای ناحیه ۱۲ امام خمینی تهران برگزار گردید.
به گزارش بهمن به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، مراسم تكریم و معارفه سرپرست دادسرای ناحیه ۱۲ تهران (امام خمینی) بامداد امروز سه شنبه ۹۸/۸/۱۴ با حضور دكترعلی القاصی دادستان تهران، معاونین، قضات و كارمندان این دادسرا در محل دادسرای ناحیه ۱۲ امام خمینی برگزار گردید.
دادستان تهران در این نشست ضمن معرفی رحیم گل زاده به عنوان سرپرست دادسرای ناحیه ۱۲امام خمینی تهران، از زحمات و تلاش های فرشاد غلامی منفرد در دوران تصدی در این دادسرا تقدیر و تشكر و برای گل زاده آرزوی موفقیت كرد. همینطور علی القاصی دادستان تهران پیش از مراسم تكریم و معارفه سرپرست دادسرای ناحیه ۱۲ تهران به صورت سرزده از شعب اجرای احكام كیفری و هم شعب بازپرسی این دادسرا بازدید و ضمن بررسی سطح عملكرد شعب قضایی، از تلاش های قضات و كاركنان این دادسرا هم تقدیر و تشكر كرد.
وی در این بازدید از نزدیك با برخی مراجعین گفتگو و ضمن شنیدن مطالبات آنها، دستورات قضایی لازم را در این خصوص صادر كردو كیفیت عرضه خدمات به مراجعین را جویا شد و برای بهبود هرچه بهتر كیفیت خدمات دستوراتی را به سرپرست جدید ابلاغ نمود.
پیش از این گل زاده به عنوان معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه ۱۶ (بعثت) تهران مشغول به خدمت بوده است.
دادسرای ناحیه ۱۲ امام خمینی در خیابان خیام – ضلع شمالی پارك شهر – جنب سالن ورزشی شهدای هفت تیر قرار دارد و حوزه قضایی منطقه ۱۲ شهرداری تهران را شامل می شود.