فروشگاه اینترنتی دیجی نلا

لابراتوار نلا با ثبت رسمی برند دیجی نلا و شروع یك استارت آپ جدید شروع به ایجاد یك سیستم آنلاین نمود كه مراكز توزیع و فروش توانستند از طریق این سامانه سفارش خود را ثبت و كالای خود را در درب داروخانه یا عطاری و یا مغازه خود تحویل بگیرند.

کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز از سال ۱۳۵۴ در محل فعلی خود به عنوان اولین کارخانه باند و گاز ایران کار خود را شروع کرده و اولین گاز نخدار خود را در دهه شصت برای اولین بار در ایران تولید نمود.

در دهه هشتاد لابراتوار تخصصی ترمیمی و زیبایی پوست و موی خود را با نام لابراتوار نلا تاسیس نمود و توانست محصولات کم نظیری را به بازار ایران و کشورهای اطراف ایران عرضه نماید.

در سالهای ۱۳۹۴ چالش جدیدی برای این واحد تولیدی پیش آمده بود. وجود دفاتر توزیع و پخش در استانهای کشور نیاز اولیه این کارخانه بوده ولی امکان تاسیس و ایجاد مراکز توزیع در برخی از استانهای کشور پهناور ایران عملا غیر ممکن بود ولی تولید محصولات بی رقیبی همچون روغن و شامپو ضد شپش، بدون سم خطرناک لیندان و پرمترین برای اولین بار و تولید انحصاری آن با توجه به ثبت اختراع انحصاری این محصول استراتژیک و یا شامپو سلنیوم سولفات ویژه این کارخانه، توزیع در استانهای دوردست بسیار محدود و سخت شده بود.

لابراتوار نلا در همان سال با ثبت رسمی برند دیجی نلا و دامنه اینترنتی www.diginela.com   و شروع یک استارت آپ جدید شروع به ایجاد یک سیستم آنلاین و به هم پیوسته جدیدی نمود که مراکز توزیع و فروش توانستند از طریق این سامانه سفارش خود را ثبت و کالای خود را در درب داروخانه یا عطاری و یا مغازه خود تحویل بگیرند.

هم زمان با شروع این استارت آپ استقبال بینظیری از طرف مصرف کننده ها که درگیر شپش در موی سر خود و یا فرزندان عزیز خود بودند انجام شد که ما را به ایجاد بخش فروش آنلاین این سیستم جدید وا داشت.

هم اکنون لابراتوار نلا به عنوان تنها تولید کننده شامپو ضد شپش غیر سمی در کشور سهم بسیار بزرگی در رفع و ریشه کنی شپش در کشور را داشته و بیش از ۲۰۰ محصول خاص و بی رقیب را  در لابراتوارهای خود تولید می نماید.

فروشگاه اینترنتی دیجی نلا نیز ضمن توزیع محصولات خود هم اکنون در راستای معرفی و عرضه محصولات سنتی مربوطه به پوست و مو، جزو بزرگترین عرضه کننده انواع صابون مراغه و سفید آب سنتی و … در اینترنت می باشد.